P&P Motors

Renault.be

Menu

Onze concessies

P&P Motors

Mannenberg 11
3270 Scherpenheuvel Tel. 013/77.17.68
Scherpenheuvel

Contactinformatie

Tel. 013/77.17.68
Fax. 013/77.86.23
E-mailadres info@ppmotors.be

Ondernemingsnummer : BE 436.058.550

Diensten

Verkoop Renault/Dacia
Erkende Carrosserie
Klant is niet alleen een koning maar ook een vriend
Elektrische voertuigen
Renault Occasielabel
Grote parking
Transport Dienst
Bedrijfswagens

Openingsuren

  • Receptie

    Maandag-Vrijdag
    8:00u-19:00u

  • Naverkoop

    Maandag-Donderdag
    8:30u – 17:00u

    Vrijdag
    8:30u – 16:00u

  • Verkoop

    Maandag-Vrijdag
    8:00u-19:00u

    Zaterdag
    8:00u-17:00u

    Zondag
    Op Afspraak

Team

  • Directie
    • Patricia Coemans
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres patricia@ppmotors.be
  • Directie
    • Patrick Ceunen
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres patrick.directie@ppmotors.be
  • Directie
    • Vincent Ceunen
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres vincent@ppmotors.be
  • Receptie
    • Patrick Ceunen, Lore Exelmans, Davina Vervoort
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres receptie@ppmotors.be
  • Verantwoordelijke HR
    • Lore Exelmans
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres lore@ppmotors.be
  • Verantwoordelijk Facturatie verkoop
    • Monique Valkenaers
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres administratie.verkoop@ppmotors.be
  • Verantwoordelijke Facturatie Naverkoop
    • Davina Vervoort
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres receptie@ppmotors.be
  • Verantwoordelijke Carrosserie
    • Werner De Grave
  • Verantwoordelijke ongevallen
    • Danny Appelen
  • Verantwoordelijke Verkoop
    • Patrick Keunen
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres verkoop@ppmotors.be
  • Verantwoordelijke Occasies
    • Marc Pelgrims
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres occasies@ppmotors.be
  • Verantwoordelijke Magazijn
    • Vincent Ceunen
      Tel. 013/77.17.68
      E-mailadres magazijn@ppmotors.be
  • Verantwoordelijke hygiĆ«ne
    • Martine Wuestenberghs
      Tel. 013/77.17.68
  • Verantwoordelijke Mekaniek
    • Kurt Degolla
  • Mekaniek
    • Kurt Vandendijck
  • Mekaniek
    • Benny Berghmans
  • Mekaniek
    • Mike Neckebroeck
  • Carrossier
    • Peter Cornelis
  • Hulpcarrossier
    • Koen Walschaers